pakiety-info

 pakiet 1

 REPORTAŻ + SESJA PLENEROWA

 

1. zakres pakietu : przygotowania, błogosławieństwo, ceremonia ślubna, wesele do oczepin, sesja plenerowa ( 2-4 h )

2. minimum 600 zdjęć w formacie cyfrowym w pełnej  rozdzielczości z autorską obróbką ( do wyboru nagrane na pendriva lub płytę DVD )

3. 40 szt. odbitek w formacie 15x21

4. fotoalbum PRO*

 pakiet 2

REPORTAŻ

 

1. zakres pakietu : przygotowania, błogosławieństwo, ceremonia ślubna, wesele do oczepin

2. minimum 500 zdjęć w formacie cyfrowym w pełnej  rozdzielczości z autorską obróbką ( do wyboru nagrane na pendriva lub płytę DVD )

3. 30 szt. odbitek w formacie 15x21

4. fotoalbum PRO*

 pakiet 3

PLENER


1. zakres pakietu : sesja plenerowa ( 2-4 h )

2. minimum 100 zdjęć w formacie cyfrowym w pełnej  rozdzielczości z autorską obróbką ( do wyboru nagrane na pendriva lub płytę DVD )

3. 20 szt. odbitek w formacie 15x21

4. fotoalbum PRO*


*wszystkie pakiety występują też w wersji bez fotoalbum PRO.

fotoalbum PRO


Album jest moim ulubionym sposobem prezentacji zdjęć. Każde zdjęcie ,, oprawione „ w odpowiedni sposób dopełnia siłę wspomnień . Bo gdy tort zostanie już zjedzony, orkiestra przestanie grać , a kwiaty uschną , najlepszą rzeczą , która przywoła tę miłą chwilę , będą zdjęcia w albumie .Twoje zdjęcia będą żyć, przynosząc radość Tobie i Twoim bliskim , przywołując magię tamtego dnia . Mając to na uwadze , chcę zaproponować  fotoalbum w wersji PRO. A oto kilka cech fotoalbumu PRO :

ponad pięćdziesiąt rodzajów materiałów w jakie oprawiany jest fotoalbum ( tkanina , eko-skóra, skóra naturalna )

  podstawowy album składa się z 10 rozkładówek czyli 20 stron  (maksymalnie 70 stron)

  dowolna aranżacja zdjęć na stronie

fotoalbumy wykonywane są w najlepszej w Polsce technologii introligatorskiego składu fotoalbumów na gorąco. Technologia    ta   redukuje możliwość odkształcenia się kartek albumu pod wpływem wilgoci

gramatura kartek w albumie to 800 g/m2 czyli bardziej obrazowo ok. 1mm i może być zwiększona do 1200 g/m2 (opcja),

formaty fotoalbumów - od 15x15 do 30x40 , najbardziej popularny-podstawowy rozmiar to 30x30 cm.

i co jest najważniejsze, zdjęcia w albumie są naświetlane na papierze fotograficznym oddającym pełną plastykę zdjęcia ( nie są to wydruki cyfrowe bardzo często proponowane przez różne firmy w niskich cenach )

 do wyboru jest papier jedwabisty ( podstawowy ) lub metalic ( opcjonalnie )

 dla większego spersonalizowania Twojego fotoalbumu jest możliwość grawerunku laserowego okładki i dodania grafiki , imion pary młodej, daty ślubu lub dowolnie innego napisu


Poniżej chcę Państwu przedstawić odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Zapraszam !


CZY JEST MOŻLIWOŚĆ OBEJRZENIA PRZYKŁADOWYCH ZDJĘĆ I ALBUMÓW ?

Tak, oczywiście. Zachęcam do osobistego spotkania i omówienia szczegółów Państwa zlecenia. Zapraszam do firmy, w której pracuję: FOTO-polonia przy ul.Kościuszki 10 w Lublinie, chętnie zaprezentuję moje prace ( zdjęcia i albumy ).


 CZY MOŻEMY OTRZYMAĆ SUROWE ZDJĘCIA-RAW ? 

 Niestety nie, surowe zdjęcia wymagają autorskiej obróbki i dopiero końcowa wersja  określa jakość zdjęcia. Dodam też, że każde zdjęcie, jakie Państwo otrzymają, jest poddawane starannej obróbce i ewentualnemu retuszowi. Nie wydaję zdjęć nieobrobionych. ILE OTRZYMAMY ZDJĘĆ I CZY MOŻEMY OTRZYMAĆ WSZYSTKIE ZDJĘCIA, JAKIE PAN ZROBIŁ ?

Ilość zdjęć, jaką wydaję, zależy od pakietu jaki Państwo zamówili, jednak są to ilości minimalne i na pewno otrzymają Państwo zdecydowanie więcej zdjęć, niż jest w pakiecie.


 KTO WYBIERA ZDJĘCIA DO ALBUMÓW ŚLUBNYCH?

To zależy tylko od Państwa. Możecie zdać się na mój gust lub zadecydować sami, jakie ujęcia mają znaleźć się w albumie ślubm. Jeżeli chcecie mieć pełną kontrolę nad wyborem zdjęć i projektem fotoalbumu, wówczas poprzez kontakt mailowy tworzymy razem tę wyjątkową pamiątkę.


 JAKI JEST CZAS OCZEKIWANIA NA NASZE ZDJĘCIA ?

Staram się wydać zdjęcia w ciągu 15-30 dni od daty ślubu lub pleneru. Jednak czas  oczekiwania jest też zależny od zakresu pakietu ( np. wyprodukowanie fotoalbumu-pro z Państwa zdjęciami z przesyłką to czas ok. 5 dni ).


 CZY POSIADA PAN ZEZWOLENIE NA WYKONYWANIE ZDJĘĆ W KOŚCIELE ? 

Tak, mam pozwolenie Kurii na wykonywanie zdjęć w obiektach sakralnych.


 CZY SESJĘ PLENEROWĄ WYKONUJE PAN W DNIU ŚLUBU CZY W INNYM DNIU ?

Sesję plenerową w dniu ślubu robię bardzo rzadko ze względu na Państwa napięty grafik i na ogrom emocji i zdecydowanie polecam inny dzień na wykonanie sesji.


 JAK DŁUGO TRWA SESJA PLENEROWA?  

Sesja w innym dniu niż ślub trwa od 2 do 4 godzin, wszystko zależy od tego, gdzie wykonujemy sesję, jak daleko musimy dojechać i w ile miejsc się wybieramy.


 Z JAKIM WYPRZEDZENIEM MUSIMY ZAREZERWOWAĆ TERMIN ZDJĘĆ ŚLUBNYCH ?

Na ogół młode pary rezerwują termin na rok przed ceremonią, czasami trochę wcześniej. Rezerwując termin podpisują Państwo umowę i wpłacają zaliczkę, dopiero wtedy następuje ostateczna rezerwacja terminu dla Państwa. Rozliczenie następuje w momencie oddania przeze mnie całości zamówionego materiału. Wyjątkiem jest wariant, gdy to Państwo wybierają zdjęcia do albumu i wysyłam wcześniej do Państwa zdjęcia drogą elektroniczną, wtedy też musimy się rozliczyć.


Jeżeli będą mieli Państwo jeszcze jakieś pytania, proszę pisać lub dzwonić, chętnie na wszystkie odpowiem.